| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

AHOJ, v případě zakladatelky bych nešla. Protože je to chytrá ženská a nikde není psáno, že musí být celoživotně ve finanční nouzi. Taky si může za měsíc najít přítele (stát se to může ne že ne), který ji zabezpečí. Teď jsem byla na praxi v kojeňáku. Bylo tam spoustu dětí, které měly matky,-které neměly na základní živobytí. Některé matky dokonce směly v kojeňáku být, když byla nouze nejvyšší, dítě bylo v kojeňáku- ale matka za ním každý den chodila. Pro mě by tohle bylo pořád lepším řešením, než se dítěte vzdát. Pro někoho jinýho samozřejmě asi ne, ale já si ten potrat prostě představit nedokážu, asi bych se z toho složila.

Finanční situace se přeci mění. Tahle paní přeci může dělat i jinou práci. Co kdyby šla na potrat a časem začala slušně vydělávat. Nikde není psáno, že zrovna ona bude celý život žít v nouzi. Snažila bych se pracovat po večerech, domluvit se s maminkou, aby víc pomáhala a chodila bych třeba uklízet. Hlídala bych děti při mateřské dovolené- vždyť je učitelka a školek je zoufalý nedostatek. Může dělat chůvu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.