| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

u dcery o tom vážně uvažuju, nicméně na škole, kde je dnera zapsaná, je tato pro ní nevhodná - soustřeďují se tam děti cizinců a sociálně znevýhodněné - a moje dcera má logo a grafomotorické problémy, ale jinak je na školu snad zralá.

Vím, že jiné přípravné třídy jsou právě pro takové děti, jako je dcera, ale nevím jaksi, jak to rozlišit a kde je hledat. Ve školce dceru nechávat nechci, přijde mi, že tam by zakrněla docela (chodí do speciální logopedické, kde moc nároky na děti nejsou a přesouvat jí do běžné školky se mi fakt nechce)

Mohli byste sem napsat zkušenosti, které s přípravnými třídami máte? Pro nás je přijatelná oblast Prahy 4 a 10, ale uvítám i zkušešnosti odjinud. Děkuji předem všem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.