| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem dneska mamce říkala o tomhle téma...Tak si rovzpoměla na svou babičku a sestru ....ona teta totiž bdlela s babičkou a u nich se fakt děly divné věci, dokud nenechaly vysvětit byt. Tetě tam procházel trpajslík s lucerničkou a smál se jí a mával a pak zmizel, nebo z ničeho nic prasklo zrcadlo. Bylo to fakt na bednu a doma sama ani jedna nebyla. Po vysvěcení se už nic nedělo. Až na ty karbanátky. Teta je nemůže péct jelikož se jí vždy něco stane. Poprvé vyhořeli, pak umřela babička a nakonec tchán. Od té doby je už raději nedělá. Tím ještě nabočím na mé sny. Když se mi zdá o svatebních šatech, tak vždy někdo z blízkých či známých umře. Naposledy se mi zdálo toto před vánocemi a to o dvou rakvích u kterých jsem byla ve svatebních šatech. Do týdne umřela přítelova přeskolení teta(na rakovinu) a prababička(98let)
Takže závěr, věřím že kolem nás něco je a že i v nás něco je :-)~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.