| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje sny se odehrávají většinou v interiérech - často ve velkých honosných stavbách s obrovskými sály a knihovnami obloženými tmavým dřevem. Taky někdy ve městech či vesnicích, často ale nereálných. Někdy se odehrávají v místním zámku, který má ovšem ve snu formu obrovského středověkého hradu - něco jako Rochester. Často vznikají legrační časoprostorové zkratky - třeba na našem záchodě se objeví dveře, kterými se člověk může dostat do Prahy. Nebo objevím v domě nové místnosti o velikosti střední tělocvičny, kterých jsem si dřív nevšimla. Nejraději mám ovšem sny s přírodě, v lesích, často tam vede i nějaká malá železnice, jsou tam tábory a malé vesničky nebo spíš shluky domů. Taky se někdy ve snech na mě domy bortí, jsou otlučené a rozpraskané. Velmi často se mi dřív zdávalo o rozpadajícím se domě mé babičky. Babička je přes dvacet let po smrti, ale my jsme ve snech věšeli obrázky na drolící se zdi, vařili jídlo na zborceném sporáku a spali v postelích pod stropem, z něhož trčela stébla rákosu. Nevím, co to mělo znamenat, ale poté co byl dům zbořen, už se to skoro neopakuje. Trvalo to ale snad dva roky prakticky každý den.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.