| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud Tys jela do Dubaje, tak tos ale predem vedela, jak to tam chodi.
Aido, nevěděla~f~ Abych pravdu řekla, vůbec mě nenapadlo to řešit~f~
Já se koupu minimálně, to manžel je vodní živel.. Kdyby mi na tom záleželo, asi bych o tom přemýšlela a zjišťovala dopředu. Samozřejmě jsem zjišťovala tradice, ale právě v souvislostech, o kterých jsem myslela, že se budou týkat nás. Myslím, že se tak chovají všichni turisté.

Ale co ty zeny, ktere se tam narodily, ktere tam ziji? Tady musím odpovědět to, co jsem napsala v minulém příspěvku.. Já v zemi, ve které žiji nesouhlasím se spoustu věcí, některé jsou opravdu velmi radikální. Pokud se ale nechci odstěhovat někam jinam, buď je musím, ač nerada, tolerovat.. nebo můžu protestovat, sepisovat petice, požadovat změnu zákona, jít volit, kandidovat ve volbách, případně všechno dohromady.

Aido, ještě otázku.. chceš říci, že v muslimském světě je náboženství nadřazeno nad zákon? Myslím teď náboženství ve smyslu výkladu.. Vím, že jsi psala, omlouvám se, že volně parafrázuji "že korán si někteří špatně vykládají - viz postavení ženy atd." Takže dojde-li k trestného činu, kdy se někdo může zaštiťovat špatným výkladem koránu, tento člověk by měl být potrestán. Tento člověk totiž dodržuje pouze tradici, nedodržuje zákon a neřídí se koránem. Píšu to dobře? Já si totiž myslím, že v očích spousty lidi může škodit muslimskému světu právě určitá shovívavost k takovým činům pod záštitou tradice.

Ještě taková zajímavost - překvapilo mě, jak opravdu mile se chovají v "muslimském" světě muži k dětem, byť cizím~;) Připadá mi, že v naší zemi na veřejnosti nechávají cizí děti chlapy chladnými~;), ale třeba právě v Dubaji jsem měla při setkání téměř vždy dojem ala radostné "jé,dítě!"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.