| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aido, opravdu to tak vidím.

Je fakt, že mám informace jen z médií, žádného muslima osobně neznám, a nedělám si iluze o tom, že média podávají vždycky nezkreslené a pravdivé informace.

Je mi jasné, že většina muslimů jsou asi úplně normální lidi, stejně jako většina křesťanů, Židů, ateistů... že chtějí jen normálně žít, pracovat, vychovávat děti ... jenže pak proskočí zpráva, že kdosi napsal nějakou knížku nebo nakreslil obrázek, a nějaký muslimský duchovní řekl, že je to urážka Proroka nebo islámu, a že by ho správný věřící mohl a dokonce snad i měl zabít.

A není slyšet moc hlasů muslimů, kteří by proti tomu protestovali.

Klidně mě vyveď z omylu, je opravdu možné, že média píšou jen, co se jim hodí. Ale jak se to zatím jeví mně jako člověku, který má informace právě jen z těch médií, tak mám z toho docela strach. Myslím, že urážet něčí víru je vrcholně nevkusné a sama jsem se vždy snažila ctít víru lidí okolo sebe, byť by byla jakákoli. Ale chtít toho člověka za to zabít mi přijde tedy už hodně přes čáru.

Nebo ti atentátníci - to přece existuje, a (zase ta média) prý jejich maminky - aspoň některé - to schvalují, že syn umřel ve svaté válce a dostane se proto do nebe.

Já si nemůžu pomoct, ale tohle mě děsí. Připadá mi to proti přírodě, aby maminka na smrt svého dítěte nahlížela takto (ale abych byla objektivní, co jiného je Čapkova Matka)?

Jak říkám, klidně řekni svůj názor na to a pohled z druhé strany, já nejsem nijak militantní a ráda se dám přesvědčit, pokud to jen trochu půjde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.