| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

SUSU a můžu se zeptat, ty Islám studuješ, zajímáš se o něj, nebo jsi nasazenej islamofob?:)

Takže od začátku. Ne moje informace i vidění není podmíněno tím, že jsem nic neviděla, ač pocházím z čr, v čr jsem nikdy dlohodobě nežila, byla jsem i v nějakých islámských zemích, měla jsem možnost i mezi místními lidmi žít..

Některé části islámu.. dobře, ale je potřeba si přečít kontext slova.. ne jen vidět slovo bijte je, nebo udeřte je do šíjí, chce to prostudovat - proč.

Aaa ženy tady v drtivé většině děti chtějí.. aha a proto jsou plné děcáky, využíváme babyboxy a kolikrát se i dočteš jak někdo udupal svoje čerstvě narozený dítě, nebo jak matka dala vypít vlastnímu dítěti nějakou otrvanou látku aby se pomstila expartnerovi.. kolok ty znáš lidí, že víš, že v drtivé většině chtějí svoje děti?? já znám bohužel i hodně takových, které ne.. nebo když už je mají, tak akorát aby na tom byly líp s dávkama..(to jsem měla možnost poznat už na škole, s příhodným zaměřením..

A kde jsi vzala to, že správná muslimka má opustit dům je 2krát za život?? to mi taky už někdo řekl..:) to že si to někdo myslí, neznamená, že je to součást Islámu.. to je jako kdybych řekla, že si myslím, že součástí křesťanství je prznění dětí duchovními, ehm..

Ano manžel může usměrnit svoji ženu, ale ne zmlátit do bezvědomí.. nemá jí způsobit poškození, velkou bolest nebo nějaké pozůstatky.. a má to být až ta poslední možnost, když nepomůže nic jiného, ani několikanásobné připomínky, nebo klidně opuštění společného lože, odloučení apod.. ne že ti nafackuje kdy se mu zachce..
a sice jinde je domácí násilí zakázáno, ale už vidím nějakou češku jak jde na policii protože jí dal přítel, manžel facku:DD to známe, každá říká, mě se to stát, tak volám policii nebo ho opouštím, ale zase z praxe to chodí často jinak..:)to jsem taky viděla při škole, praxi a částečném zaměstnání..
a že jsou např. české ženy hodně utiskované..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.