| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Také na mě dolehla deprese. Byla jsem normální , pohodová holka co se rada baví :-) boužel po 6 letém vstahu kdy mě můj byvalí přítel chtěl jen předět a furt mě poučoval jsem to nevydžela .V práci od rana do večera , došla jsem domů a vařila do půlnoci a rano v 7 vstavat :-) On byl spokojeny já ne , ale furt jsem to v sobě potlačovala :-( Udělalo se mi špatně v autobuse s tím , že jsem měl a rychlé bušení srdíčkam studeny pot, sucho v ústech a malátnost , vystoupila jsem a přijela pro mě známá a odvezla mě domu , byla jsem 2 dny doma , myslela jsem že je to vyčerpani , ale to začali problémy. Chvlinku byl kdlid opakovalo se to při nakupu v obchodě to stejné tak jsem šla k Mudr udělal mě EKG a štitnou žlazu , tam to bylo vše v pořadku . Řekla mě , že jsou to nervy napsal amě neurol 0,25 ta pomahala tak rok . Minulý rok při zahranični dovolené jsem měl anehodu na motorce :-( 2 den přiletu takže hrůza :-( Ležela jsem ze zašitou nohou na apartmanu a všichni ostatni se bavili :-) to mě nevadilo aspon jsem se opalovala , ale co nastalo 6 den bylo na mě moc můj milovany přítel mě přede všemy přately co byli s nama zdělil , že mě opoušti a miluje někoho jineho no uměl si to načasovat ~n~ . Nic jsem neřešila , po přiletu jsem mu odpustila a žila vedla něj 3 měsíce a hledala chybu kde se stala a anažila se vše urovnat :-( boužel po š měsicich jsem se dověděla , že za onou jezdi a styka se s ní :-( Boužel to dopadlo tak jak to dopadlo , zhroutila jsem se zhubla 12 kg , nepozřela jsem jidlo a vše vyzvracela :-( Potom jsem sebou málem švihla v autobuse , tak jsem se zbalila a odjela od něho jsem tet 8 měsicu u našich pomalu nabírám , ale počatk ybylo moc zle :-( Úskost a strach , že jsem nevyšla 2 měsice z domu :-( všeho jsme se bala , lídí , autobusů , všeho ... Mám vybornou psycholožku , ktera mě moc pohola a hlavně rozejit se spřitelem :-) napsala mě Citalon 20 mg a já se citím moc dobře :-) funguji jezdím sama do města :-) Spadl mě velky kamen ze srdce když jsem se snim rozešla :-) Tet už je lépe, ale někdy přijde chvilka kdy začnu byt nervozní aniž bych měla důvod :-( Mám trach z nemoci někdy :-( že se něco stane a nikdo mě nepomůže , ale přesto vím že mám u sebe rodinu...Někdy se mě rozbuší srdíčko a někdy ve mě heště trošku hrkne neho se vnitřně otřepu ale je to jen vteřinka , ale přesto se sni zase poradím s moji Mudr raději. Už nikdy nechci zažit to co jsem zažila ahlavně ne ty stavy :( Bylo to hrozné :-( Omlouvám se za hrubky a chyby jestli je někde mám :-) Děkuji ....:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.