| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jak,
ja jsem vystudovala stredni skolu, nejake kvalifikace jsem si dodelala potom tady v UK (jsem laktacni poradkyne, muzu vyucovat masaze mimin, delat sekretarku, community support worker-to asi v CR ani neni, pracovala jsem v urcitych komunitach jako podpora tech lidi, jmenovite Sure Start pro chude rodiny s detmi pod 5 let a turecka a kurdska komunita). Taky jsem tzv governor v jedne skolce, mam na starosti postizene deti a deti v peci statu a taky deti, na ktere dohlizi socialka jako na rizikove. Delam pro dve charity, ktere se zabyvaji jedna postizenymi lidmi vseobecne a druha detmi s autismem.
Zajimam se o prirozene porody a veci kolem materstvi, sveho casu jsem spolupracovala na jednom projektu http://www.ness.bbk.ac.uk/support/local-evaluation-findings/documents/1326.pdf (moje jmeno je to napul ceske v aknowledgements~;) ). Mam sama dve postizene deti a angazuji se mistne, snazim se zlepsit sluzby pro postizene vseobecne. Naposledy jsem mela doma ministrini pro rovnopravnost a vzala jsem ji rano na cestu do skoly~t~, myslim, ze mela nezapomenutelny zazitek~t~. http://www.flickr.com/photos/treehousetrust/sets/72157624252438123/ Nase jsou ty prvni 4 fotky.
Muj manzel drive vyucoval anglictinu pro cizince, ted pracuje jako soudni tlumocnik pro "Appellate Authorities", coz znamena, ze chodi k odvolacim soudum. Tyka se to imigrace. Obcas chodi i na letiste ci do Doveru (pristav), nebo na policejni stanice (pokud chytnou nekoho, kdo je tu ilegalne).

Co se tyce me rodiny, tak to byl tezky komunismus, kdyz jsem vyrustala. Jediny clovek, ktery byl nejak nabozensky zalozeny, byla maminka meho otce, byla katolicka. U ni jsem poprve otevrela bibli a s uzasem cetla a ostatni se smali, ze verim na pohadky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.