| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Víš,já bych mu to neměla taky za zlé.Jsem z malé vesnice, do kostela nás moc nechodilo.Měli jsme vynikajícího kněze,krásně povzbudil i při kázání i při zpovědi. Ale lidi mu moc ublížili.Řeknu to na rovinu, hlavně KDU-ČSL a její dvě hlavní členky si myslely,že bude dělat jen to co mu strana nakuká a nebude mít vlastní názor.Jenomže on tohle dovolit nechtěl a tak to dopadlo,že na něho začaly chodit anonymní udání a dopisy o tom,jak má poměr s jednou vdanou paní, (ano chodila za ním jedna žena co jí umíral tchán a její manžel-nevěřící nechtěl o žádně pomoci duchovního ani slyšet),že se nemravně dívá po děvčatech na táboře pořádaném stranou, kde byl jako duchovní... a nejrůznější špinavosti a nakonec to dopadlo, tak že ho úplně odrovnaly (samé udání na děkanství - a děkan se strany sakra bojí a zobe jim z ruky..) a byl přeložen kamsi daleko a zbaven svého postavení(tuším z něj udělali jen kaplana)....Možná nemá dobrou zkušenost,lidi jsou opravdu zlí a z mé zkušenosti možná ještě víc ti, kteří do toho kostela chodí než ti, co tam nejdou (myslím tím svíčkové báby, které za malada zahýbaly svým manželům a do kostela chodí až teď na stará kolena, protože se doma nudí a kritizují mladá děvčata co přišla do kostela v krátké sunki a mladé rodiče, kterým v kostele pobíhají a zlobí malé děti.(nikdy jsem neviděla škaredější pohledy od jistých žen)než když náš hyperaktivní syn v kostele (vzadu v kapli)pobíhal -a to ani nemluvil).Omlouvám se za toto označní některých starých žen, ale mám tuto zkušenost právě proto,že jsem z malé vesnice. Staňka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.