| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám děti 8 a 4 roky a 9 měsíců
nejstarší pije nejčastěji vodu se sirupem jupí, večer už jen vodu čistou, občas minerálku nebo naředěný džus.. ale spíš výjimečně ... občas čaj - on ho moc nemusí a tak 1x týdně kakao

čtyřletá pije převážně se mnou ovocné neslazené čaje, vodu, a taky vodu se sirupem, rovněž občas minerálku.

Colu pije jen manžel děti opravdu výjimečně - tak 1x za 4 měsíce, když někde jsme a nebo si ji manžel koupí domů, tak jim to naředím taky hoďně.. jen o trošku víc jak sirupu. tak 1x za měsíc jim koupím nějaké pití.. ale spíš ty aqua jupík, a mají oba rádi ochucené bezbublinek - jako třeba matony jahodovou - to je ale děsná pálka, tak jednou za čas..
dcerka má kakao tak 1x za dva dny má ho ráda.. a ještě boa pijou sem tam čisté mléko.

mimi pije jen vodu a čaj z pytlíku a MM

asi je to tím. že já od těhu piju jen vodu ze všeho mi bylo blbě a po porodu jsem přidala ovocné čaje, ostatní nepiju, protože mimi špatně spí a tak nepiju, kafe, černý, zelený bílý ani jíný jakkoliv povzbudiví čaj a minimum cukrů, abych prostě malého nenabudila ještě víc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.