| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Halooo, odpovídám pozdě, ale přece~;) Ano, navštěvuju. V r. 2010 jsem podstoupila 2x IVF a 2x NATIV. Možná, že díky tomu, že mám odtamtud dceru, věřím jim každé slovo a na žádného z doktorů si nemůžu stěžovat. Plná čekárna je pro mě spíš známkou kvality. Připadá mi, že každému se věnují slušný čas. No a že tam čekám? Pane Bože!!! To mají ženské, kterým na den, kdy jsem tam zrovna já, vyšla punkce nebo začátek injekcí, odmítnout, aby mě mohli vzít přesně na minutu, kdy jsem byla objednaná??? Fakt myslím, že jen omezený člověk prostě nechápe, že nejde brát přesně v objednaný čas.

Miriam77, tak to jsi mě nepotěšila~a~ Sice s nějakým zdražením počítám, ale takovéhle skoky? Já letos ještě nic nepodstoupila. Pořád to, pro jiné problémy, odkládám... Tak to asi omdlím, až mi to spočítají!!!~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.