| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Omlouvám se za téma,ale už třetí den je mi hrozně zle.Beru AD cca 3 roky,4.měsíc chodím do práce,libovala jsem si,jak je mi fajn.Ale teď jsem měla povyměněné služby(pracuji na směny-pouze denní) a nějak toho na mě bylo moc.Mám 3-letého klučinu,kterého třeba 2,nebo 3 dny vidím jen ráno,když spinká a večer už také spinká,do toho kolegyně onemocněla,takže služeb nejspíš ještě přibude a moje psychika se zase hroutí.Už 3.dnem mám úplně scvrklý žaludek,nemůžu pozřít ani sousto,nutím se alespoň pít a sníst alespoň trošku ovoce,vnitřně se klepu a nemůžu spát,čehož jsem se během mateřské už téměř zbavila.Na kontrolu jdu za necelý měsíc,když to řeknu paní doktorce,zas mi přidá léky,což nechci,psychoterapie tady v okolí dělá jen má paní doktorka,ale ta toho má moc.Bojím se,abych neskončila někde v léčebně,bojím se všeho strašně moc,že partner nebude chtít takovou trosku,nevím,proč jsem se teď zase tak sesypala.Možná bych potřebovala klidnější práci,ale svým způsobem to tam mám ráda,ale myslím,že klidnější práce v dnešní době asi není.Chci žít pro svého chlapečka,který je pro mě vším,mám i fajn partnera,chtěla bych být normální jako jsou všechny holky v naší rodině,nevím,co dělat.Ještě jednou se omlouvám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.