| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s Aloe Vera Gelem od firmy Forever Living Products? Slyšela jsem, že je nejkvalitnější (doporučili mi tuto firmu v práci). Celá moje rodina trpí oslabenou imunitou, stále marodíme a lékaři do nás cpou antibiotika. Jen se z toho na 14 dní dostaneme už jsme opět nemocní. Každý rok je to to samé.

Už tři dny pátrám po internetu a objevila jsem několik firem, které Aloa Vera Gel nabízejí. Ceny se pohybují za 1 litr okolo 600,- Kč. Je to docela dost, ale kdyby to zase mělo pomoct, tak bych do toho možná šla. Přečetla jsem hrozně moc diskuzí a zatím na různé Aloa Vera Gely jsem našla pouze pozitivní reakce. Prý pomáhají i proti lupence, ekzémům a alergiím (asi 200 druhů různých nemocí - to mě ohromilo stejně jako ta cena ~t~). Alergii na pyly mám také a můj muž trpí ekzémem. Kdybych nečetla tolik tich diskuzí, tak bych si ten gel asi koupila u té firmy FLP, ale teď nevím jestli je fakt nejlepší, nebo jestli je lepší firmy NWA nebo ta RL nebo úplně nějaká jiná? Jsem z toho zmatená. Jasno mám pouze v tom, že bych to chtěla vyzkoušet. Pouze nevím, u které firmy. Nerada bych naletěla. Nebo nemůžete mi někdo doporučit nějakého dobrého a zkušeného prodejce, který by mi opravdu pořádně poradil a nesnažil se mi pouze prodat svoje neprodejné zboží?

Nebo máte nějaký jiný tip, jak posílit imunitu. Už mě to marodění fakt nebaví. Já věčně chybím v zimním období v práci a syn pořád není ve škole a pak všechno doháníme doma.

Díky za rady ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.