| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak to o těch škodlivých vlivech ohřívání jídla v mikro jsem osobně četla v jedné "moc chytré" sbírce karet, tuším se to jmenuje "jak pečovat o děťátko". Nakladatele už nevím, ale byla to nabídka co mi přišla asi hned po porodu...jsem si řekla zkusím to co to je.Po pár kartách jsem to zrušila, protože tyhle info se dnes dozvím všude, na netu tuplem. Ale vím, že jedna část tam pojednávala právě o ohřevu v mikro a jak je to strašně škodlivé to záření,které prochází tím jídlem. Přiznám se, zpočátku jsem si řekla "doháje, a já malé ohřívám i blbou vodu na mlíko v mikro", na chvíli jsem měla divný pocit, a omezila ohřev...ale pak mě to brzo přešlo. Nějak jsem asi "otupěla", a dospěla k tomu, že je to kravina a hotovo.
Ohřívám normálně. Každou porci zvlášť, co je kdo schopen sníst. Malá mi samozřejmě neřekne, jeslti sní tolik nebo tolik, ale už umí říct, když jí jídlo ukážu, zda ho chce nebo ne...a podle toho dám ohřát či nikoli. Resp. k tomu ukázání jí řeknu co tam je (mrkvička, hrášek...brambory... ). Ale je zase fakt, že když mi to nesní na oběd, tak zkusím ohřát na večeři, ale i tak se stává často, že to nechce. Pak už to sice nevyhodím, ale sní někdo jiný, obvykle tatínek ~3~ Takže se nevyhodí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.