| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny,
mám zas chvilku a rád bych se přidal - souhlasím naprosto s Natanelou, k tomu není co dodat a mám radost z názorů Graine, je v tom vidět "správný směr" :-)
Díky Bohu za to.
Když se snažím porozumět příspěvkům Tabithy, dává mi to docela zabrat a říkám si, jestli nežiješ v nějakém klášteře, tak trochu mimo realitu. Neumím si představit, kdybys myslela vážně všechno, co říkáš, jak bys v tomto světě mohla normálně žít...a dost o tom pochybuji. Vypadáš tak zbožná a dokonalá, že by ti mohl závidět leckterý apoštol a možná i sám Ježíš.
Promiň, ale nevěřím, že to odpovídá pravdě.

Díky Bohu za to, že Ježíš přišel, aby dal spásu hříšným a ztraceným a je stejný včera, dnes i navěky. Jsem moc rád, že stále odpouští, jinak bych se smažil v pekle, přestože jsem přijal Jeho milost a uvěřil v Jeho spásu.
Nesahám ti totiž v tvé dokonalosti ani po kotníky a pokud ty sama ještě pořád musíš usilovat o ještě větší dokonalost a svatost, tak prostě na to nemám a nebe by pro mě nebylo nikdy dosažitelné...
Ale díky Bohu, že to tak opravdu není!!! Díky Ježíši, že s námi neztrácíš trpělivost a každý den je plný Tvé nové milosti!!! Nejsem schopen být dokonalý a přestože v očích lidí vypadám jako člověk vysokých standardů, slušný atd.,nedal bych za sebe ani zlámaný groš. Ale Bohu jsem stál za cenu krve Jeho Syna a to mi prostě hlava nebere, jak moc nás Bůh miluje!!!
Uklidňuje mě, že ani apoštolové nebyli dokonalí, dělali chyby a Bůh je přesto nezatratil. Slyšel jsem hezké přirovnání - loď se nedá řídit, pokud je v přístavu, ale jen pokud pluje po moři, tehdy je kormidlo účinné.
Pokud mě má Bůh vést, musím se pohybovat. Občas se můžu nechat unést, ale Bůh je ten, kdo drží kormidlo a nakonec mě do toho Jeho přístavu dovede.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.