| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..."..Ten pocit propasti je možná dán tím, že se nikdy nemůžeme ani přiblížit Jeho dokonalosti, ale snad proto musíme být připraveni tu nedokonalost přijímat, protože je to Jeho úmysl a je naší svobodnou vůli alespoň se pokusit napravovat to, co vnímáme jako své chyby a hříchy..."

Grainne, ver, ze co prozivas v Milosti ty sama ted, mne Pan diky memu "neodporovani" a otevrenosti, dal prozit mnoho let pred tebou.Rozumim tomu, co uvadis a zaroven rozumim, proc nechapes nic z toho, co uvadim.

K tomuto darovanemu poznani, ktere ted zive prozivam nejakou dobu , a se kterym jsem se chtela z noveho vlastniho naplneni a pro touhu nabidnout druhym stejne prozivani ke sdileni, s vami podelit na techto strankach, me Pan take dovedl az po dalsich mnohych letech, co se mi pro mou touhu dava poznavat..Cloveku se v PLNOSTI PRAVDY dava poznat do te miry, jakou projevi duse v danou chvili TOUHU..

A protoze lidska duse se tady na zemi vyviji a ma POSTUPOVAT v DOKONALOSTI, jak k tomu Kristus sam vybizi -
" budte dokonali, jako je dokonaly Vas Otec v nebesich.." ,
na techto novych stupinkach na ceste ke svatosti, do ktere jsme vsichni Nim povolani, se mu dostava noveho poznani.Je to prirozeny vyvoj.Proto je snad i mou chybou, ze jsem v dobrem umyslu pro vas uzitek " preskocila" vas osobity "vyvoj"..Je to jako by me nekdo nabidl sdilet sve prozivani z 8. stupinku, a ja pritom mam poznani zatim na stupni 3..
Proto je to pro me pouceni, abych nepreskakovala vyvoj jednotlivych dusi, protoze neznam duvody Otce, proc jsou, kde jsou a co ma pro ne kdy pripraveno..
Tak te mohu akorat povzbudit, abys skutecne v touze VYTRVALA a nejen to, aby se tva touha po B-hu NEUSTALE ZVETSOVALA..To je jediny akcelerator vyvoje a postupu v dusi na ceste k dokonalosti, do ktere jsi povolana i ty.Jinak bychom nemohli logicky jednou pobyvat se svatym a dokonalym B-hem, kdybychom s Jeho pomoci jednou take do teto dokonalosti nedospeli.Nase touha a namaha je ale nevyhnutelna pro nas pokrok v teto urovni.Vse ostatni obstara Pan.
V duvere v naseho Hospodina , kteremu te sveruji, pak mohu rict, ze se budes jednou radovat jako ja, vic nez ted ty. A take rozumet vsemu, co jsem tady kdy napsala..Ba co vic, verim, ze budes jeste dal a ze me jeste svou touhou "predbehnes" ..Preji ti to z celeho srdce.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.