| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tabitho,
díky za obrázek, nevím jak se bude líbit crow, ale ve mně vzbuzuje pouze lítost nad lidmi, jako jsi ty a tobě podobní.
Lidé zaslepení náboženstvím - prázdnými liturgiemi, ve kterých není život, neboť postrádají Božího Ducha a popírají Boží Slovo. Tváří se zbožně, ale popírají Boží moc...jak píše apoštol Pavel.
Je to náboženství skutků a né milosti.

Bible mluví jasně tom, že Kristus své dílo dokonal a Jeho oběť je dokonalá a dostačující navždy a pro všechny, kdo v něho věří. Slíbil nám, že kdo v něj uvěří, stane se novým stvořením zplozeným z Ducha svatého a Duch svatý v něm přebývá.
Pro ty, kdo touží, nabízí i naplnění Duchem svatým, neboť Bůh dává svého Ducha v plnosti (evangelium Jana). Kdo to neprožil, tak to nemůže pochopit a bude pouze hledat argumenty, aby toto tvrzení vyvrátil.
Moje zkušenost naplnění Duchem svatým, tak jako zkušenost mnohých jiných mluví jasně. Tak jako mnoho jiných jsem přijal i dar mluvení v jazycích a jelikož v církvi sloužím, prožívám i vedení Božím Duchem, za které jsem opravdu vděčný, jinak by moje služba byla jen prázdné skutkaření a náboženství.
Že v kat.církvi není prostor pro Božího Ducha je zřejmé i ze svědectví mnohých sourozenců, kteří potom, co "prohlédli" a opravdu se obrátili k Bohu, tak z kat.církve odešli. Neznám nikoho, kdo by odešel z naší církve zpět do katolické. Pravda, nemůžu mluvit za všechny protestantské církve, jelikož i mezi nimi existují tradiční sbory, o kterých se dá říct, že jsou rovněž téměř mrtvé.
(Pokud ti to připadá jako soud, tak věz, že není, je to pouze hodnocení situace a i v bibli se mluví o lidech a dokonce sborech, které jsou mrtvé)

Je mi jasné, že tě stejně nejspíš nepřevědčím a zřejmě reakcí bude další dlouhý článek, ale to se nedá nic dělat. Kéž ti Bůh dá milost prohlédnout a skutečně prožít dotek Jeho milosti a naplnění Jeho svatým Duchem, protože je to zkušenost neporovnatelná s čímkoli jiným na tomto světě.

Bůh ti žehnej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.