| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já tě plně chápu,měla jsem stejné,nebo spíše podobné pocity,ikdyž teda pro mě vždy byly jen děti,nic jinýho vlastně za sebou nemám,pokud se nejednalo o to,jak dceři zařídit v rámci možností užít si prázdnin,atd.chlop chtěl taky děti,už jen pro to,aby měl svý,dcera není jeho,když to dlouho nešlo,jeho touha polevila,má právě naopak.my teda umělkem prošli,nám problém našli,po tom,co jsem si skoro vydupala vyšetření,které prostě dr. přišly zbytečný.ale upřimně,nevím,jestli to vše za to stálo.po tom všem co roky mimčo nepřicházelo,trápili jsme se,řekli jsme si spoustu škaredých věcí,naše poslední šance je adopce,ale vztah už nebude nikdy takový jaký byl.ono u nás je v tom víc,ale věřím,že ta má přehnaná touha po dítěti má velkou vinu na všem co jsme si řekli,udělali.
a i když se já teda tvýho chlapa nechci zastávat,ale nevěř,že jemu to je jedno,možná dělá frajera že nechce právě proto,že to nejde.
a taky i když toto jsem za ty roky opravdu nenáviděla,věř,že je to pravda,nemysli na to,psychika je mrcha,čím víc si chceš dítě vynutit,tím větší šance,že nepříjde,je prokázaný,že i opravdu ztracené případý(zdravotně ok),po tom,když se na to vyprdly,najednou to šlo a bez problémů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.