| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lízo, Bumbi, všechny generace čerpaly od vrstevníků či zdrojů vně rodiny :-)

Já sex s dětmi neprobírám, pokud se na něco zeptají, odpovím, ale pokud sami zájem nemají, nepřepadávám je se svými přednáškami a svým pohledem na danou věc.
Jednou se ji dozví, jako se to dozví z internetu, televize, od vrsevníků, já je vychovávám obecně k tomu, aby používali mozek, a vyselektovali z toho sami, co bude pro jejich život prospěšné.
Celkem jednoznačný postoj mám jen k antikoncepci.

Jinak tedy, když si vzpomenu na svá školní léta, konec základky, či střední, tak poučenost samotné konání nijak moc neovlivnila. Spíše ty informovanější holky začínaly se sexem mnohem dřív.

Takže sama ještě nevím, jak se k tomu v reálu postavím. Dnes je moderní rozebírat vše už snad s kojenci... uvidím. Zatím to 7-leťáka nijak nezajímá, holky se mu líbí (tedy hlavně on jim, on prožívá více POkemony :-), má ke mě důvěru a ptá se na cokoliv, tajemnství Vesmíru ho upřímně zajímá, sexu ani náhodou :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.