| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tady jsou za tyhle ceny skolky akorat pro lidi z welfare nebo socialni pripady co dostavaji subsidy. Napsala jsem to o skolkach proto, ze jestli nekdo plati statni skolku v provincii nebo musi platit soukromou, stejne jako ruzne pojistky na auta, tak je to sakra rozdil v rodinnem rozpoctu a co staci v jedne provincii, zdaleka nemusi stacit v jine provincii ci jinem meste.

S tim Targetem je to sice hezky, ale otazka za jake ceny. Tady kdyz jde clovek do Disneystoru, tak tam jsou taky uvadeny ceny v USD a CAN a ty v CAN jsou min o 1/3 - 1/2 vyssi i kdyz jsou kurzy 1:1. Kanada ma vyssi dovozni cla, mensi rabaty atd.

Baro ty divadylka jsou zajimava, jestli nejaka v Torontu znas, tak jsem prosim hod link. Ja zadny neznam a tam u vas v Kitcheneru taky nic. Byla jsem tam snad 2x za tech 8 let a to na trhu s Mennonitama. Rusaci tu maji upoutavky, jenze na ruska manaskova predstaveni zatim chodit nechci.

Loonette, tak jak to tak pises, tak me fakt vyjde levneji mistni doprava. Za permici na mesic dam 120 cad, nakupy bude vozit manzel ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.