| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No já tyhle dotazy moc nechápu,kdy má člověk uklízet a jak má uklízet,když na to nemá čas.Z těch dotazů tady mi připadá že všichni každý den perou,žehlí,vaří,vytírají,myjí okna,stírají podlahu,drhnou koupelnu,luxují,zašívají,cídí kliky a já nevím co všechno ještě.Nebo že by to aspoň tak měli přinejmenším dělat.Pro mě je priorita každý den umýt nádobí,a případně vyluxovat,protože mám malé děti a ty hodně nadrobí,zejména batole.Kdybych přišla ve čtyři z práce,tak mi hodina dvě stačí na to,abych umyla nádobí a uvařila.Co uklízet víc?Ostatní se dá uklízet po víkendech.(Určitě nejsi v práci každý den do čtyř hodin.Můžeš umýt v sobotu okna,v neděli vyžehlit.Například).Ostatní věci uklízím podle potřeby,vanu nebo podlahu myju když je špinavá,okna jednou za čas,peru jednou týdně,žehlím když na to mám náladu.Co pořád chce každý denně uklízet nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.