| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem se hned po ránu zasmála nad čorkařkou~t~~t~~t~,to je fakt dobrý.
Taky se školou nebudu spěchat,Romče by býval prospěl rok odkladu.Počítáme do 10 a písmenka nás ještě nijak neberou.
Mono to je mi fakt záhadou co malé je když ji nic nenašli,tak snad teď už budete mít pokoj.
Do kufříku bych taky chtěla zabalit a hodit na pláž,ale to by byl mega kufr.Naivně jsem si myslela že se to finančně lepší a letos snad by to i vyšlo a jeli jsme někam alespoň do itálie,ale včera zas přišel manžel o práci,takže paráda.Já jsem víceméně doma,protože taky práce není.Nemohla by si ta smůla už sednout na někoho jiného????Neustále nějaký problém a už to fakt nezvládám.Budete se mi asi smát,ale před půl rokem jsem se zhroutila a skončila na psychiatrii a dostala nějaké léky.Snažím se je nebrat,ale poslala mě k psycholožce a ta mě ještě navíc poslala na skupinovou terapii,takže chodím k ní a i na skupinu každý týden.Docela mi to pomáhá,trochu zvedá sebevědomí a už jsem udělala i kroky co bych nikdy předtím neudělala.Ale připadám si jak blázen.Přiznám že jsem tam skončila díky Tomášovi,potkalo mě to nejhorší co mohlo.Tak se mi moc nesmějte,jsem prostě blázen~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.