| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

Liv ... tak moříčko jo? To by se mě líbilo moc a moc, ale letos to asi fakt neklapne, možná koncem léta, uvidime ...

My musíme hlavně dokončit baráček a přestěhovat se, ještě tak 2 měsíce musíme vydržet a na jaře už bysme tam měli být. Jsme už šíleně nedočkaví ... ~;)

Jinak my a lázně nic ... ve středu jsme byli pro výsledky a Kája je úplně zdravá, imunita v pořádku, žžádné astma, žádné zásadní problémy ani velké alergie. jen alergie na trávy a pyly, takže jsme v podstatě nezjistili nic. Možná vážně všechno shoda náhod. Každopádně Kája bere pravidelně Aerius a pravděpodobně jí prospívá, protože už celý prosinec a půlku ted ledna nezakašlala ... což považuju za největší úspěch celého roku ... takže těžko říct. Berem vitamínky a tohle a nezbývá než doufat, že bude lépe ... ~:-D

Jinak s tou školou já taky rozhodně nespěchám. Taky počítáme tak do těch 10. a písmenka jí baví hrozně, rozhodně do ničeho nenutíme, prostě chce vědět kdo se jak jmenuje a jak vypadá "jeho" písmenko, takže ze šklky místo obrázku nosí počmárané papíry s pokřivenými písmenky ~t~ Včera jsme byli odpoledne v herně a celou cestu domů mi říkala, že má pro mě překvapeníčko, že sebou má Filípka, tak jsem nechápala ... no, nakonec když jsem jí doma svlíkla tak měla vzadu na zadečku za kalhotkama zastrčené z pěnového puzzle písmenko F ~t~~t~~t~ To je malá čórkařka ~t~~t~~t~ Sociálka už ťuká na dveře ~t~
Ale přesně jak Liv píše, budou tam třeba dalších 20 let, takže myslím, že jim nic neuteče. Aspoň když vylezou ze školy budou mít o 1 rok více rozumu ~j~ Možná ... ~;)

Tak na brusle jsme si na led netroufli, ale kolečkové brusle jsme loni koupili. Docela jí to jde, ale nevydrží u toho dlouho, ale myslím, že letos už to bude lepší.

Májjo, držím palce, at vám to dobře dopadne a at vám zjistěji hlavně co je za problém ! ~;((~;((~;((


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.