| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

;-))

Připomněla jsi mi, že jsme měli v mládeži slečnu, hodně potom kamarádila s mojí mladší dcerou. Přišla k nám jednoho krásného dne, sedávala při bohoslužbách v poslední lavici sama, hned po bohoslužbách zmizela, nechodila na mládež ani nikam jinam, nejezdila s námi na výlety ani se neúčastnila akcí pro mládež. Taková velice tichá, milá, zakřiknutá dívka. Ležela mi dlouho v hlavě. Snažila jsem se s ní párkrát prohodit pár slov, abych ji jen tak mimoděk ujistila, že jsem ráda, že je tady, a že kdyby cokoliv potřebovala, může kdykoliv přijít, ale byla chuděra tak vyjukaná, že jsem se vždycky raději rychle vzdálila. A pořád jsem přemýšlela, kde by mohlo být její místo ... a pak naše Zuzka organizovala jakousi akci pro mládež a aniž by čekala, že se dotyčná přihlásí sama, prostě ji tam zapsala. Zuzka jí nakukala, že když už je tam napsaná, musí tam prostě přijít, že jinak z toho bude mít ona (Zuzka) ooobrovský problém, a jelikož dotyčná byla a je velmi zodpovědná, ač s koleny z rosolu a očima, jak by nakopli štěňátko, přišla. Bylo to takové nečestné a slečně dcerušce jsem to pak dala trochu "sežrat", ale je fakt, že dotyčná na akci obrátila o 180 :-) Později mi říkala, že strašně moc chtěla k nám patřit, chtěla, abychom jí fakt byli bratry a sestrami, ale strach jí v tom dokonale bránil. Stále ji u nás máme, ale je to poněkud jiná holčina než tehdy. STále příjemná, stále nenapravitelně hodná, ale teď je to ona, co drží otěže :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.