| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Opožděně vše NEJ do Nového roku.

Já měla celé svátky dovču, takže nádhera. Zpět do práce se mi vůbec nechtělo, ale co se dá dělat.

Vánoce byli super. Kája byla z dárků nadšená, bylo to krásný. Akorát já měla celej štědrej den nějakou střevní chřipku, takže to bylo opravdu fajn ... ale ta pohodička to nějak překonala a stejně to bylo moc fajn.

Jinak Dennii, gratuluju k tvé vysněné práci! Doufám, žes nástup zvládla dobře a že se ti tam bude líbit. Určitě to zvládneš, žádný učený z nebe nespadl.

Májjo, co Táda, zlepšilo se mu to? Ty nemoci jsou fakt ... :-©

Kája se zatím drží, zítra jedeme do Motola na nějaké to vyšetření, ale to by mělo být OK a příští týden jdeme na alergo, už mají výsledkY, tak jsem napnutá jak špagát. Každopádně ty léky, co jí dali jí asi pomohli, protože už měsíc ani nezakašlala ... což se nám za poslední rok ani jednou nestalo ! Takže jsem vážně zvědavá, jestli na něco přišli, co to všechno způsobuje ...

Takže ještě jednou všem přeju super rok 2011 ... aby bylo všechno jen a jen dobré, spokojená rodinka, zdravé děti, dobrá práce a tak všechno co kdo zrovna potřebuje !!!! ~s~~s~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.