| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hanba me teda fakt nefackuje. Nejsem vulgarni ani sprosta a jestli vam to tak pripada, tak spise ze si to samy vnitrne citite, ale ze me to tak nevychazi. Ja obcas taky mela ze Sally prispevku pocit, ze mi pise nejaka holka z pajzlu a nakonec si snad byvala ucitelka. To jake clovek myslenky vysila neznamena, ze musi byt pochopeny.

Nelie bacharku bych nedelala ani kdyz jsem byla stihla a ver ze jsem mivala velmi dobrou kondicku. Zhubnout se da, u mne je tam blok mentalni. Nemam rada uniformy, deprese a kriminalky. Vsechno se zbranema se mi hnusi a myslim, ze kdyby neexistovala valka ani zadni vojaci, tak by to bylo uplne super.

6 mesicu trva mozna residency v BC, v Ontariu rozhodne ne.

V Ontariu rovnez common law je po 6 mesicich souziti na stejne adrese. Pak ma druhy clovek narok na polovinu majetku uplne vseho. Diky tomu jsem ani nebyla first time buyer ackoliv jsem v zivote v Kanade nic nevlastnila, protoze jsem zila s manzelem dele nez 6 mesicu v dobe kde byl spolumajitelem. Takove je pravo a zakon.

Nelie, tady psali v novinach ze FOB nejaka vladni organizace co strhava penize z uctu na alimenty a ma je preposilat manzelkam a detem, ma na ucte uz nekolik milionu, penize ztrhava a nic nepreposila. bylo tu hodne clanku, jak zenskym odpojuji elektrinu a telefony, protoze nemaji z ceho platit ani koupit stromek nebo darky pro deti a pritom chlapum berou pulku pay checku. Jestli treba neni problem i tam.

Loonette, rodina je super, ale i rodina ktera te zve a je strasne mila, nemusi fungovat jako andelsky sponzor. Naz zve taky rodina po celem svete at je navstivime a vis co? radeji pujdu do hotelu a vsechno si zaplatim......

Nejsem na prasky, sprosta ani vulgarni a jestli to tak citite, tak je to mozna zlo, deprese nebo frustrace nekde uvnitr vas. Ja pouze pisu realitu.

Bublinky je mi uprimne lito, protoze jsem prochazela tim samym. Jsem rada ze je to za mnou a vzpominam na to jako na nejhorsi zazitky a krivdu meho zivota. Kdybych nebyla citovy slaboch a nebylo by mi tehdy lito manzela, a kdyby nebyly zakony, ktere by mi odebraly dite, tak bych ho tehdy opustila. Takze ti preji hodne sily Bubli.

Hezke Vanoce a nadite penezenky na darky pro ratolesti preje Xeni

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.