| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den,
prosím zkušenější matky o radu. Má 4,5 měsíční dcera naprosto odmítá UM. Problém je v tom, že už se mi tvoří jen málo mateřského mléka a nemůže jí to stačit. Např. dnes rádo jsem ji přiložila, cucla asi 3x a dost. Jakože už není. zkusila jsem zbytek odsát a z obou prsů jsem vymačkala asi 35 ml. To se obávám se jí ani nepodaří vytáhnout a už vůbec nemůže stačit. Zkouším tedy dokrmovat z lahvičky, ze které ještě nedávno v pohodě pila. Krmíme Sunarem, ted jsem zkusila na doporučení lékařky Nutrilon HA, jestli nebude chutnat víc. Nechce ani jedno. Zkoušela jsem ho do ní dostat všemi způsoby, i lžičkou, ale odmítá to polykat. Dnes jsem jí dokrmila tou odstříkanou troškou z té samé lahvičky a to vypila celkem v pohodě. Takže problém asi bude spíš v tom UM než v lahvičce.
Dnes jsem ještě zkusila UM přisladit glukozou, jestli se nechytne, ale je to pořád totéž. :-(
Co s ní aby mi neumřela hlady? Z mého mléka podle mě nemůže dlouhodobě vyžít. Snažím se jí přikládat často, tak po 2 hodinách. Jediné, co jakž takž funguje, je kojení v noci, kdy pije z obou prsů zhruba 15 min a mám pocit, že v noci se to mlíko i lépe tvoří. Ale taky jsou pauzy tak 4 hodiny.
Díky za jakoukoliv radu, nechci, aby skončila někde na kapačkách. :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.