| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hwezdi šílený, moc děkuji... ale nějaký řidičák orptoi tomu, co jste zažili je k ničemu..

Já na podezření z mononukleozy byla jako dítě před vánoci v nemocnici taky... naštěstí se vyvrátila(ale nějaké injekce jsem dostávala i tak), jen jsem byla dost dlouho unavená, slabá...ten klid je hoodně důležitý, odpočívat co to půjde... vyvarovat se kolektivům, protože je šíleně oslabená imunita a nějak ji podporovat vitamínama...

chuděrka malá... mě natíká jazyk a půlka krku, u dr jsem nebyla, začne to z ničeho nic a chvíli veliká ostrá a bodavá bolest a pak to přestane po chvíli... doma mám zbytek zyrtecu, ten mě pomáhá... ale už mám psolední tabletku, tak k dr budu msuet zajít, čím by to mohlo být...

vyhráli jste zdraví malé a tudíž, jak jsi psala, máš ten nej dárek na váncoe!!!teď je udělat ještě nádherně Viktorce, zaslouží si to kočička~x~~6~~6~~6~~6~~6~


no a já nakonec včera jela vyřídit řidičák(v 10 busem do nás), odpo nám ujel bus, hodinu jsme čekali na druhej, domů se dostali před 16h a malá už tak unavená, že mi v busu usnula a já ji s nákupem táhla až domů v rukou....a to máme clekem kus, no asi 10 min rychlé chůze, šla jsem to sní tak cca 18 minut, záda to hodně pocítila...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.