| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

tak Kopýtka jsme u nás předevčírem viděli taky. Měli ještě poslední dva v Tescu a v Pompu taky asi dva ... přemýšleli jsme o něm taky, je rozkošnej, ale nakonec to taťka zatrhnul, že bysme se sem fakt už nevešli :-)

Jinak Lebi, já taky jezdím denně do práce, taky to mám asi 15 km, jinak se sem prostě nedostanu, jsme tady v polích, takže smůla, spadané kamiony jsou tu neustále, jezdím nám jich sem stovky denně, takže to by bylo, aby nebylo. Jiná příjezdová cesta ení, takže už jsem si párkrát zaklela, ale padají tam většinou ráno, horší by to bylo, kdybych se nedostala včas do školky ... Občas je to o nervy, ale pokud nějak zásadně nesněží a není mlha, tak se to docela dá.

U nás už se odpočítává zuřivě do ježíška. Kája se na to ptá snad každých deset miut. neustále si musíme ukazovat na prstíkách, kolikrát, že se to ještě vyspinkáme ... ~t~

Jinak doma nemáme net už skoro rok, a ze začátku jsem toho možná udělala poměrně dost ... ale lenost zvítězila :-) Už jsem zcela ve starých kolejích, i bez netu :-)))

Ale do baráčku si ho pak chceme pořídit, tak snad za pár měsíců ... budeme ve spojení se světem i z domova ... ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.