| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď



Předně: hroší, velikánské gratulace k udělání řidičáku~;((~x~~;((. Neboj se a hodně jezdi. Mnoho km bez nehod přeju.
Eeko, dýchlo na mě teplo z fotek. Díky, potřebovala bych slunce jak sůl po těch nervech, co jsem teď měla...a trochu se nabít.
A z dalších fotek na mě dýchla vánoční atmosféra, Lemoro, jednu fotku s přáním i já přidávám..Viktorka focená dnes po návratu ze špitálu.

A jinak k minulým dnům... Jsem šťastná, že jsme doma. Viktorka je bojovník, vytrpěla si dost, trpěli jsme s ní všichni. Na zápal plic, který dostala, jí nezabrala atb, naopak jí velmi ublížila a vyvolala děsivou reakci, kterou Viktorčino tělíčko nezvládalo. Jak byla oslabená, chytla další virozu, takže se v nemocnici potýkali s několika nemocemi najednou.. Byla jsem opravdu jednu chvíli velmi zoufalá, to bylo ve chvíli, kdy naordinované kortikoidy, antihistaminika atd. nezabíraly, malá byla nateklá nejvíc v obličeji, teploty trvaly, malá jen ležela a dusila se kašlem. Všichni jsme se báli otoku dýchacích cest… Jediné, čím jsem se utěšovala, bylo to, že nám snad v nemocnici pomůžou, kdyby bylo nejhůř. Doma bych jí byla k ničemu a dle slov lékařů, jak přijde otok, už je na vše pozdě, pokud se nedostane rychlé pomoci.. Až dnes jsme se dozvěděli zřejmě příčinu reakce na atb z výsledků serologie: mononukleoza, kterou malou onemocněla už někdy v říjnu. Jdeme na další odběry před koncem roku.
Prozíravě jsem většinu vánočních záležitostí spáchala už před špitálem – pokoupila, zabalila dárky, udělala vánoční výzdobu a hlavní úklid, mám cukroví, ale i kdyby to všechno nebylo, tak by se to asi taky nepotento…
Muž, zatímco jsme byly s malou ve špitále, udržoval doma pořádek, vše vypral, převlíkl peřiny, objednal a i nainstaloval malé do pokojíku televizi s dvd, na rekonvalescenci a na Vánoce pro malou fajn. Těším se, jak budeme koukat na pohádky, přece jen malá potřebuje léčebný režim, budu se snažit ji držet ještě trochu v klidu, bez přílišné námahy.
Celá rodina budeme doma až do 2.1., tak jen doufám, že se vše vrátí do normálních kolejí, stabilizuje se, budeme si užívat vánoční pohody a klidu. Zítra ozdobíme už stromek, musíme ještě na jeden předvánoční nákup, tak toho malou ušetříme a odvezeme ji na ty dvě hodiny k rodičům. Jediné, co před Vánoci neabsolvujeme a chtěli jsme, je Ikea. Tam pojedeme až toho 26tého, jsou tam vánoční výprodeje, tak se to i hodí. To už bude i malá lepší, ale netroufáme si ji brát sebou, přece jen je to výlet na víc hodin, tak zůstane taky u našich.
Chci Vám všem – i Vašim nejbližším – popřát hezké Vánoce, dárky, které potěší, klid domova, ale nejvíc zdraví. My s mužem jsme už ten nejlepší vánoční dárek v podobě návratu naší Viktorky domů dostali. Uzdravení bude ještě chvíli trvat, ale věřím, že vše bude už jen dobré.

HEZKÉ SVÁTKY!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.