| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jéžiši... tady je to samá nadžena :-) a na mě asi půjde depka ~t~~t~~t~~t~~t~ mám doma jedno malý dítko, druhý by mohlo pomalu vánoce nachystat samo a mám úplný prd uděláno... teď jsem celý odpo pekla... a Corall s malou a miminem už má stromek...
mám naštěstí teď dovolenou, takže to taky snad stihnu... ale lítám jako pekelník :-)
Ája chce koníka Kopýtka, není nikde k sehnání, v jednom obchodě si vzali na mě číslo, že prý snad do vánoc ještě dorazí, ale nespoléhám se... kdyby jste ho někdo někde viděl tak mi zavolejte, dojedu si :-) bereme i poníka Toníka, když nebude ten Kopýtko...

Jinak máme nemocného medvídka, koupila jsem Zhu zhu křečka s kočárem, ale nejsou do něj nikde ty mimina... a dlaších pár volovin... takže kdyby byli někde křeččí mimina tak taky prosím o info!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.