| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Elin, můžu ti říct, že jsem byla zralá na psychiatra. Jinak jediného, koho jsem mohla, byl Vokroj, jinak teda tragédie. A to jsem si před tím, než jsem tam vlesla, psala maily s Řežábkem...taky osudová chyba! A po všech peripetiích, mi IVF stejně odmítli, s tím, že ho pojišťovna neschválí. Šla jsem tam hlavně kvůli penězů, protože jako státní jsou o něco levnější, ale opravdu toho trpce lituju a manžel měl co dělat, aby mě dostal někam jinam. Přijela jsem na UZ a sestra tam na mě a dalších 5 začala řvát, že nejsme objednané...tak to je trochu divný, že nás bylo blbě objednaných 6...nemyslíš??? No, každopádně nás vyhodila (mám to 50km!!!)... Dr. na mě při dalším krvácení při vyšetření řvala, že ať se sebou něco dělám, že už mám beztak rakovinu čípku a nechápe, co tam lezu a proč nechodím na prevence??? Netuším, kde takovou blbost vzala, možná, kdyby se ve mě neryla jako prase, nebylo by to takový. Omlouvám se, ale je to holt zkušenost a poslední 4 návštěvy jsem celou cestu domů jen brečela, zdeptali mě dokonale... A žalobu?? Co si na nich vezmeš...vůbec nic... Vždyť podle médií je to elita!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.