| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi záleží, jak silnou máš zrovna ataku. Já se buď snažila přetvařovat nebo někam zalézt, předat děti někomu a odbýt si to nejhorší tak, aby mně neviděly.
Nějaký pud - že děti nesmí tím trpět, mi většinou pomohl, abych se usmívala i když to přímo fyzicky bolelo.Ale je fakt, že člověk jede stejně jenom na půl a je to dost vyčerpávající.
Je to těžké být depresivní, když máš kolem sebe děti. Snad nemáš ta těžká pesima celý den plynule. Třeba se snažit naplánovat trochu program podle toho, kdy víš, že ti bývá nejhůř.
"Dovolit si hroutit se", když je synek ve školce a když večer usne...a mezitím se vyburcovat k aktivitě. Třeba i pomocí nějakého neurolu apod.
Samozřejmě chápu, že v nejtěžší depresi žádných takových výkonů člověk není schopen, ale to snad nejsi, to bys zřejmě nezvládala ani péči o synka ani nic jiného.
Moc ti a tvému chlapečkovi držím palce. Jak píšeš, že nevíš, jestli se ti daří skloubit péči o syna, tak naopak ti přeju, aby syn byl pro tebe motorem a dával ti sílu s nemocí bojovat.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.