| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj depresivní mamky.

Jak řešíte, když si Vaše děti všímají, že jste na tom špatně, to nejde vůbec zamaskovat, ony vycítí všechno. Jak vysvětlit dětem, že ten smutek je nemoc?
Můj syn mi řekl: Mamko ty jsi pořád smutná. Já to poznám, vždycky když přijdeš do školky.
A já nevím jak mu vysvětlit, že to není tím že by se mi něco konkrétního stalo-. Ale že jsem nemocná. Lidi přece jenom pořád na depresi koukají divně, je to stigma, nechci před ním to slovo vyslovovat, aby to pak nerozkecal v dobrém úmyslu, ale zas mu to chci dobře vysvětlit.
Jak top řešíte Vy?
Anebo, jak řešíte, když je Vám blbě - myslím Ty mamky s diagnózou deprese - a dítě nechápe, že nemůžete.. ikdyž byste moc chtěly, tak si prostě nemůžete hrát, nebo něco dělat.
Nevím jestli se mi depresivní dispozice a rodičovství daří dobře skloubit. Přeju si aby to synka nepoškodilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.