| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, děkukji za rady. Na Wobenzym jsme narazili a zrovna pokkukuju kde jsou tu u nás imunologové a tak. Musím mít žádanku od doktora, nebo se tam můžu objednat rovnou? Nikdy jsme takhle nikde nebyli, ale už je to fakt akutní. Doktoro to pořád zlehčoval, že je to školkou a tak, ale to bych brala u běžných rým apod. Ale když řěšíme pomalu každý měsíc zápal plic (2x za rok), bronchitidu (3x za rok), laringitidu (5x za rok), ... no faaakt nic moc. Jen v létě to bylo dobré :-) Ještě aby ne... to už by mě fakt šlehlo !

Májjo, to je děsný co popisuješ. Kéž by se to dalo nějak dohromady a hlavně ses všeho zbavila. Vůbec to není lehké takhle fungovat, držím palce. Já mám díky Kájiným nemocem taky imunitu nic moc, ale pořád se držím o trochu líp než ona. Spíš mi letos frčí angíny, už jsem jí měla 3x :-(

Jinak moc děkuju za tipy, vše prostuduju a na něco se vrhneme !!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.