| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Iveto, tak nějak nevím jak ti odpovědět:-). Tak třeba maminky co jezdí do lázní tam taky jezdí opakovaně, protože jsou spokojení ~;) a určitě od toho neočekávají, že si odpočinou. Když to beru podle sebe tak jakýkoliv cvičící pobyt s dítětem je náročný a rozhodně si tam nejezdím odpočinout (teda aspoň já ne).
Ono je to spíš o kvalitě a intenzitě cvičení a když můžu srovnávat lázně s Adeli tak rozhodně je to intenzivnější v Adeli i když jsme tam byli jen 2 týdny a ne 4 jak se obvykle jezdí do lázní. Po měsíčním pobytu v lázních na Kubovi nebylo nic poznat, po 2-týdenním pobytu v Adeli ANO a to je pro mě důležité~R^
Osobně se mi nejvíc líbilo cvičení, které trvá intenzivně 2 hodiny a opravdu intenzivní je, pak byla hodinová celotělová masáž.

Upřímně kdyby mi dal někdo vybrat jestli chci jet na měsíc "zadarmo" do lázní nebo na 2 týdny placený pobyt do Adeli tak si jednoznačně vyberu Adeli~x~

Chystám se vše popsat na stránky, ale vůbec nic nestíhám, vánoce jsou pro mě noční můrou, protože nic nemám, navíc od nového roku bych měla nastoupit do práce a děsí mě jestli to všechno vzládneme~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.