| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky...trochu jsem vás dočetla a nestačím se divit...

Nikísek..to je teda mega šok..Vůbec nevím jak bych to zvládala.Jak píše Elois..se střídavou péčí u tak malých dětí taky nesouhlasím...Pevný nervy Nikísku!!!!

Majjo..ty teda taky boduješ...Vždyť to už není možný,takovou dobu v bolestech..Já su posera,nesnesla bych to...Maminka od mé kamarádky měla zánět trojkl.nervu a opravdu lezla po zdi a dokonce se i pomočila v těch nejhorších bolestech...At je ti brzy lépe ~;((

Mono...ohledně té imunity..Ribomunil jste zkusily??Malé hodně pomohl od takových těch klasických školkových rým,tento rok máme (zatím) klid. Co takhle Wobenzym?Allivictus?? Na ten počáteční kašel nám vždy zebere inhalace obyčejné Vincentky,koupila jsem malé ultrazvukový inhlalator a má to něco do sebe,prostě to jde přímo do průdušek a nemusí si případně pak třeba Mucosolvanem atd.ládovat žaludek...
Chodíte na alergologii???Možná by to chtělo testy?Případně Vám tam Mudr.může ten inhalator i napsat přes pojišťovnu...
Ten Spiropent je hroznej driják..toho byste se měly co nejdřív zbavit...Nechci strašit,ale tady ty opakující se brochitidy a pneumonky pak můžou vyústit i v astma.


To je rad co??Ale já to vlastně takhle řešila minulý rok, a to byly fakt jen rýmy a kašlíky,žádný pneumonky,bronchitidy atd...

Držte se marůdci!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.