| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naprosto nepopírám, že existují věci mezi nebem a zemí, ale jednak zacházení s nima považuju za potenciálně nebezpečný, jednak mi leze na nervy ta ezoterická móda "tajemna" a "duchovna", mám pocit, že je to způsob, jakým si dámy v našich zeměpisných šířkách, odkojené vědeckým ateismem, řeší svoji potřebu spirituality (mírná nadsázka, nečertěte se).

Leze mi to na nervy z toho prostého důvodu, že moje maminka je typická ukázka, každejch čtrnáct dní ji zajímá něco jinýho, jednou tarot, jednou kyvadlo, pak čakry, pak to, pak zase ono, dělá si z toho pro vlastní potřebu takový splácaniny, připadá si děsně duchovní, vykládá, jak ten či onen ještě k poznání nedozrál, bla bla bla. Přitom je to to samý, jako by konzumovala cokoli jinýho, třeba dovolený all inclusive, akorát že ona konzumuje ezoterický semináře a literaturu. Hloubka žádná, toliko bahnitá mělčina.

Můj přístup k duchovním věcem je úplně jinej, proto nějak nemám pochopení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.