| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Corall, opravdu malej je moc krásný mimčo. A ten lísteček ... taky jsem si říkala, co na tom je, ale tohle mě fakt nenapadlo :-D

Večernice, kdepak, zatím žádné mimčo ... netvrdím, že nikdy, to určitě ne, ale ted ještě ne. Chci "v klidu" dodělat ten baráček, přestěhovat se, zabydlet se a pak se uvidí. Zatím jsme spokojený v tomhle počtu :-) Ted mám konečně nějaká mimča kolem, v rodině a u známých, tak ted jsem ve fázi půjčování si :-D A užívám si relativně soběstačné dítko. Ale to, že jsou krásný, to je jasný, to slintám vždycky :-D

Jinak jsem to zase nějak s tím zdravím zakřikla. Asi měsíc a půl jsme byli fit. Já byla u doktora v úterý, mám zánět středního ucha, a s Kajčou půjdu dnes, v noci a ráno zase šíleně kašle, je pěkně zanešené, pak dvě hodiny kašle, a pak je zase celý den OK, každopádně do školky zase neeee. Takže dnes to vidim na doktora, kde půjdu ukazovat dítko, které bude úplně zdravé, protože je tam až ve dvě a to už bude mít vykašláno :-( No. Super. Zrovna se to samozřejmě ani trošku nehodí (ale taky kdy se to hodí :-( ), protože o víkendu musíme vymalovat celý dům... takže nevím jak to stihneme, se asi rozkrájím a bude to ...

Jinak my na autíčkách ulítáváme stále taky, už několik let. Panenky u nás nefrčí vůbec. Spíš auta a nějaký zvířectvo jakože koně a tak. Ale autíčka jsou to nej :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.