| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda taky čučím jako puk~e~~e~~e~~e~~e~~:-D~:-D~:-D~:-DMono ted jsem na tebe často vzpomínlala,že se ani neukážeš:-( To je super,že se vám to splnilo a jdete do baráčku!!!~R^~R^~R^A chtěla bych vidět malou!!!

Jinak mám dnes hektickej den!!!Ráno jsem nemohla vstát,jsem po těch novejch lécích vcelku unavená a oblblá,pak jsem dala kávu a že si skočím do trafiky pro časák-byla tu mamka,tak že mi tu počká u malého-včera mu lil hnis z obou očí, horečky no hrůza, po cestě jsem volala k doktorce pro výsledky Adrianky a ona,že Adrí dobrý ale Táda blbý a že za půl hodky končí,tak jsem makala zpátky domů,rychle převléct mě i Tádu,vzít kočár a do toho ooobr kopce ho dovléct s kočárem,jako za normálu je to lahůdka,ale když jsem ještě přiblblá po lécích,tak to bylo soustíčko,tam plná čekárna,no nic,dostali jsme léky,pádili do lékarny,pak že jdem domů,jenže mi volala mamka,že ségra Adrí nestíhá vyzvednout,takže obrat a jeli jsme rychle do školky,vyzvedli Adrí a makali domů,uff já jsem tak unavená!!!No a měla jsem jít za 14 dní na 3 hodiny Zumbu a nemůžu,musím to zrušit,neb bych to ted zdravotně nedala, jojo holt se potvrdilo,že to jak jsem byla často unavená a z trochu zvýšené aktivity mi bylo zle,tak holt jsem si to fakt nevymýšlela no.Ale aspon víme čím to je,takže vlastně dobrý:-)

Tak a zase další víkend doma,protože Táda je zas nemocnej:-( Chjoo J8 snad začnu péct na Vánoce!!!!~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.