| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem kdo sem vstoupí. Včera jsem se dozvěděla, že dcerka 3,5 roku má toxoplazmózu, volala mi doktorka, které volali z infekčního. Začalo to před cca 3 týdny, kdy se jí udělala uzlina na krku a pak ještě jedna menší pod ní, jinak žádné další příznaky. Po cca 10 dnech, kdy se uzliny nemenšili jsme šli k doktorce na kontrolu a krevní odběry a následně toto.
Máte s tím někdo zkušenost? Prý to bude potřeba přeléčit antibiotiky. Zítra si jedu k doktorce pro výsledky z laboratoře. Celá situace je navíc komplikovaná tím, že zítra se přesouváme k Praze do nového bydlení (dnes jsem kontaktovala sestru u nového doktora, který nás převezme do péče), já mám za měsíc termín porodu, ten měsíc budu z větší části sama u Prahy, manžel v zahraničí. No a už se děsím toho, aby mi dcerku nechtěli hospitalizovat, chtěla bych ambulantní léčbu. Dneska jsem pro jistotu volala ještě původní doktorce, abych se jí na to zeptala a po telefonu mi neřekla na 100% zda ano či ne, prý to záleží na dané infekční ambulaci. Antibiotika se prý podávají cca 2-3 týdny. Samotnou jí v nemocnici nechat nemůžu, navíc mi to koliduje s termínem porodu, který budu mít za 4 týdny, s manželem počítat nemohu, protože končí v práci a navíc bude z větší části v zahraničí. Je tu někdo, kdo si tím u dítěte prošel? Jak Vás léčili? Za Vaše zkušenosti budu vděčná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.