| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ovino, nepřeji Ti nic zlého, ale jsem ráda, že nejsem Tvým dítětem.
Nejsem křesťanka, mám svoji vlastní víru a snažím se podle ní chovat - aby byli šťastní lidé, které mám ráda, i já. Také věřím, že když se budu chovat zle, Bůh mě potrestá. Co se týče sexu, tak žiji mnohem "mravněji" než většina věřící i nevěřící české populace. Svého manžela, se kterým jsme se nehledali snadno, velmi miluji a nikdy bych ho neopustila v neštěstí, protože mi k tomu nezavdává žádnou příčinu. Pro mě "užívat si" je hodně široký pojem - užívám si kdejakou drobnost. Každý den se svými maličkými dětmi, milovaným manželem, každý vztah (příbuzenský a přátelský), který mám, práci, která mě baví... V rámci své víry například zastávám heslo "obětavost ano, sebeobětování ne". Nikoho se neprosím, aby kvůli mě žil v nešťastném vztahu, a anio bych nebyla ochotná to kvůli někomu podstoupit.
Mí rodiče se rozvedli, když jsem byla malá. Moje maminka se několik let snažila nám rodinu udržet, nepovedlo se jí to, ale ona tvrdí, že je hrozně ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. A já jsem za to Bohu neskonale vděčná. Rozvod rodičů byla jedna z nejlepších věcí, která mě kdy potkala.

Já nevidím důvod, proč bych se měla snažit udržovat vztah s někým, kdo například mě a moje děti bije, uráží, ponižuje, izoluje od přátel, odmítá intimitu, podvádí mě, pije, hraje na automatech atd. Kdo zastává postoj "já si s ní můžu dělat, co chci, protože ona ode mě stejně nemůže odejít". Život je i tak někdy zatraceně těžký, tak je nesmysl si další problémy přidělávat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.