| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Crowko,
prosím neodbíhej k IVF, protože o tom se vůbec nebavíme.
Já opakuji logický problém:

Výrok A: Bůh stvořil člověka (stvořil Adama a Evu a všichni lidé jsou jejich potomky).
Výrok B: Homosexuál je člověk (není to ani pes ani kámen, ani sedmikráska).

Tak prostě Tvůj výrok "Bůh nestvořil homosexuály" tu nesedí. A já se ptám, proč. Je chyba na mém přijímači? Udělala jsem chybu ve výroku A nebo B? Někteří lidé nejsou potomky Adama a Evy? Vysvětluji si kreacionismus špatně?
Nebo je chyba na Tvém interpretátoru a nějak si tu logiku přizpůsobuješ svému NÁZORU, že homosexuál je nějak divnej a tudíž to určo není Boží záměr?

Jinak pokud trváš na tom příspěvku o IVF, tak pokud Bůh rozhoduje o tom, že z nějakého vajíčka bude člověk a z nějakého ne (dle mne je to prostě dílem náhody a genů, které se sešly, když je kombinace nějakých alel letální, nebo prostě problematická, tak se nový život nevyvíjí), tak u homosexuálů, kteří se narodili, rozhodl, že se narodí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.