| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vem si s sebou fotku veverky a pohodu :-)

Já ji u toho-pohodu posledního transferu měla. Díky doktorce, byla bezvadná, díky tomu, že se mnou byl manžel...
Na první transfer jsem šla sma, né že bych chtěla být za hrdinku, ale manžel to měl obtížné z práce a já v tom neviděla problém... už bych to neudělala - byl mi oporou. A pak jsme si zašli do restaurace, koukali na stromy /příroda dělá podle u mne i v jiných věcech hodně) tak možná i proto... ale hlavně ta Dr. trpím mykozami a podobným "sajrajtem" neřešitelným a ona mi mile odpověděla, když jsem jí to řekla, že dá při transferu pozor. V Gestu mě Dr. sprdl, jak to, že jsem mu to neřekla dřív - přitom všechno věděli - to píši ve zkratce a už jsem to též zapomněla :-)... to mi tedy opravdu na psychice nedodalo.

No u mě jsem byla nejvíce psych. v pohodě při tom úspěšném transferu...

Polohy jsem též řešila, ale nepřisuvoala jsem jim velký vliv, ale možná bych volila jednou takovou, po druhé třeba makovou...
někdo psal, že otěhotněl, když vláčel domů těžké tašky s nákupem... no fundovaně opravdu neporadím co se týká poloh. Jen nebát se změnit centrum, když vám tam nesednou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.