| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, měla jsem o něco víc na obou očích než ty plus astigmatismus. Na operaci jsem šla, brýle už byly tak těžké, že mě z nich bolela hlava a kontaktní čočky jsem přestala po cca 10 letech snášet. Šla jsem ve Zlíně k Mudr. Stodůlkovi, on k nám tuto metodu dovedl z Kanady, je to největší kapacita v republice a operoval mě přímo on. K nikomu jinému bych nešla, měla bych strach, že to nedopadne dobře. ~o~ Strávila jsem na klinice 1 den včetně všech vyšetřeních,operace trvala cca 15 minut, obě oči najednou. Bylo to"fajn", ještě jsme si u toho povídali. ~t~~t~~t~ Večer už jsem viděla ostře a naštěstí mi ta nula zůstala. Stáhl mi dioptrie úplně, pravé oko mám trošku svalově horší, ale dioptrie to nejsou, malinko hůře vidím. Za sebe musím říct, že to bylo naprosto bezbolestné, jediné, co mi vadilo, že člověk cítí smrad, jak se mu pálí oko laserem. ~t~~t~~t~ Ale vydržet se to dá. Za sebe ano, nejlepší investice v životě a ani teď po 5 letech nemám ani jednu dioptrii.Jinak jsem rodila císařem, dvojčata. ~t~ Ptej se, třeba ti pomůžu. Jinak pojišťovna mi sdělila, že pro ně je to jako plastika prsou, tudíž kosmetický zákrok a neproplácí nic. ~o~ Ale že jsem neviděla na metr před sebe, to už je nezajímalo. ~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.