| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žádnej profi duchař nejsem ~t~, ale pár zážitků mám, vidím to asi takhle:

• proč mají lidi pocit že jim někdo stojí za zádama a ne před nima
- to nevím, co jsem kdy viděla, bylo spíš přede mnou

• proč se duchové projevují nejvíce v noci
- neprojevují se nejvíc v noci, ale člověk má vnoci zostřený smysly a víc vnímá. A jsou ve tmě líp vidět, fakt~t~

• proč duchy vidí hlavně malé děti
- prý je to způsobeno podvěškem mozkovým, který v dospělosti zakrní, ale nevím, co je na tom pradvy, já vidím divný věci od mala, ale je fakt, že jako malá jsem viděla líp

• proč jsou duchové spojováni s něčím nepříjemným?
- strach z neznámýho? Ono je to docela nepříjemný, když nějakou duši vidíš, ale neumíš s ní komunikovat a nevíč, co můžeš očekávat, proč tam je atd. atd. Když se mi komunikovat podařilo, tak to bylo v pohodě

• jestli duchové jsou někde mezi nebem a peklem, tak pak existuje. Jak je to ale s jinými náboženstvími, které peklo ani nebe nemají?
- nedokážu v rychlosti zformulovat, bylo by to na dlouhou diskuzi:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.