| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

páni, kolik z nás má zkušenost s "duchy", taky přidám svůj zážitek...koupili jsme chalupu před 2 roky - nádherné 400 let(prý)staré stavení. Hned jak jsme tam přijeli jsem si to tam zamilovala, přesně tak jak jsem si to vysnila, idylka na konci vesnice, nikde nikdo, obrovská zahrada v létě se tam můžu producírovat jen tak a nemá mě kdo vidět. Když jsem otěhotněla, což se stalo záhy po tom, co jsme chalupu koupili,
( před tím jsme se 5 let naprosto bezvýsledně snažili)v noci mě cosi vzbudilo, nějakej pocit, prostě něco, byla mi strašná zima a slyšela jsem jako by mi u ucha cvrkalo snad tisíc cikád, pak to najednou ustalo, ale ten zvláštní negativní pocit zůstal...ležela jsem uplně ztuhlá, něco mě tam odtud vyhánělo, strašně nutkavej pocit se sbalit a jet...ráno jsem začala krvácet (v 8 týdnu) od té doby jsem se na chalupu nepodívala, než se prcek narodil, ale už to není takové, celou chalupu jsme vymalovali a na radu kynezioložky, která se duchama zabývá jsem poprosila tu negativní energii, aby odešla, je fakt, že ty pocity už nejsou tak strašné, ale dobře se tam necítím a uvažujeme o tom že na jaře chalupu prodáme, bohužel, už se nikdy nevrátí ten krásný pocit, který jsem měla, když jsme tam jezdili bez mrňouse. Ani nechci vědět co a proč mě tam odtad vyhání pryč. Tchánovci chalupu milují a nemůžou pochopit, proč tam nechci jezdit, ale já si nedokážu pomoct i když je tam nádherně, já tam v noci být nemůžu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.