| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bydlíme ve starém bytovém domě, který je částečně zrekonstruovaný a byl to jeden z prvních domů ve městě. Býval tu (myslím) špitál - nebo část špitálu (o čemž svědčí také to, že hřbitov mám v podstatě za barákem - vzdušnou čarou cca 100m). Jde o to, že mám z domu hrůzu. Už dřív se mi stalo, že jsem se v nějakém domě prostě necítila dobře - nechápu proč, jako by na mě prostě udělal špatný dojem. Tenhle byt je dost zvláštní. Není velký dispozičně (2+1), ale má skoro 70m2. Obrovská chodba a menší místnosti. Tak abych se dostala k tomu, co se tu děje. Můj skoro tříletý syn s oblibou ukazuje kamsi do prostoru a nechápe (přece jen jsou mu skoro tři, takže už se dokáže vyjádřit). Mám dvě kočky, které také občas koukají "divně" do rohu (jistě, jsou tu sousední byty, ale ony většinou koukají na druhou stranu, kde je konec domu). Navíc, když tu byla švagrová se psem, tak její pes štěkal na ten roh (ten samý) docela intenzivně. Musím říct, že mě to fakt děsí. Nikdy jsem duchy neviděla - tím myslím opravdu VIDĚT, ale občas mám ten pocit, jako by tu byl ještě někdo. Chodím třeba šestkrát denně otevírat dveře - pořád mám pocit, že na mě někdo klepe. To samé s kroky. Jeden čas jsem měla hrůzu podívat se na zrcadlo v koupelně, protože je z něj vidět na chodbu a já měla pořád pocit,že se na mě někdo dívá (to samé se zrcadlem na skříni v ložnici, v zrcadle se odrážely střechy okolních domů přes ulici - skříň neskříň - musela pryč). A asi nejdivnější bylo zatím to, že jsem na chodbě viděla jousi postavu. Ne jako člověka, ale stín - na zdi. Nebyl to můj stín. A to jsem si jistá. Zasmála jsem se sama sobě, protože už si trochu zvykám na to, že asi blázním. Najednou synáček vedle mě na to ukázal a řekl "pán mami viď". Krve by se ve mě nedořezal. A to ani nemluvím o šeptání mého jména. (Nejlepší to je kolem jedný ráno, to musím mít i u počítače rozsvíceno, protože často slyším jak na mě někdo mluví a pak mám z toho infarkty)....zažil jste někdy někdo něco podbného? Upozorňuju vás, že nejsem schizorfenik (byla jsem i u psychologa) a ani blázen.

Zažili jste to někdo? Věříte na duchy? Nebo jsem snad blázen? Tak co syn? Už fakt nevím. Nevím jestli se mám bát nebo ne ... všem děkuju za odpověď....~;)~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.