| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
dnes mi to prijde jiz usmevne, jak byla maminka stydliva.Byla desne fajn, ale tyto otazky ji myslim privadely do rozpaku.Vyresila to tim, ze mi dala knizku Devcatka na slovicko.....tam mi vse popsali i s obrazkama a mama byla z obliga.Tusim, ze mi bylo asi dvanact, trinact.V te dobe cela trida louskala Bravo a myslim, ze tam byla rubrika Laska, sex a neznosti.To byl asi muj prvni zdroj, i kdyz mi to maminka zakazala kupovat, ze jsem na to mala.Vzdycky jsem k tomu nejak prisla a mela jsem oci navrch hlavy:-).Pak si pamatuju,jak davali Angeliku.To jsem byla asi v sedmicce.A zase problem, film neni vhodny a ja skemrala a skemrala....vsichni se divaji.Mama povolila, a pak bedovala, ze to byl zrovna dil, kde byla nejaka erotika....se tam na ni vrhali na lodi:-)No a zhruba v patnacti jsem se mamy zeptala, co je to oralni sex a mama malem omdlela.Nemela to se mnou lehke
Jsem dnes chtela napsat nejake usmevne tema, tak doufam, ze se na me nesesypete jako vcera kvuli nausnickam~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.